Shenzhen Chunwang New Materials Co., Ltd. is one of the most reliable manufacturers and suppliers of 200g air purifier bag deodorizer odors in China. With abundant experience, we warmly welcome you to buy cheap 200g air purifier bag deodorizer odors made in China here from our factory. Contact us for more details.
200g Air Purifier Bag Deodorizer Odors

Description
| Name | 200g Air Purifier Bag Deodorizer Odors |
| Feature | Eco-Friendly, Stocked |
| Place of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
| Brand Name | Chunwang |
| Model Number | OEM |
| Raw material | Bamboo charcoal |
| N.W. | 75gx2/100g/200g/500g/OEM |
| Size | 8*19 cm/15*17 cm/20*23cm/OEM |
| Linen color | Green/Brown/Grey/OEM |
| Packaging | Blank Opp bag/Retail Color Box/Stand up Pouch/OEM |
| Function | Remove bad smell and moisture |
| Used places | Houses, car, drawer, closet, office, factory, warehouse |
| Certification | MSDS,DMF, RoHS, SVHC |
Characteristic

Application
We recommend our air purifiers for smaller enclosed spaces such as Shoes, Uggs, Purses, Boots, Cabinets, Diaper Pails, Coolers, and near Litter Boxes or Pet Cages.

Company
1. Established in 1998, Chunwang has become a public company from a small factory after 20 years’ development with high speed. We are a professional manufacturer and specialized in producing industrial and household desiccants, dehumidifiers, fragraces and cleaners.
2. We have modernized workshop and production line, advanced laboratory, dust-free plant, clean and tidy warehouse, and top sample room.
3. Our company has a strong will to be the leader of absorption products &air freshener items in near future.

Hot Tags: 200g air purifier bag deodorizer odors, China, manufacturers, suppliers, factory, made in China, cheap, bamboo charcoal air purifier, Bamboo Charcoal Bag, Bamboo Charcoal Deodorizer, bamboo charcoal odor absorber, natural air purifier

