Description
Send Inquiry
Established in 1998, Chunwang is well-known as one of the leading manufacturers and suppliers of 700ml moisure absorber dehumifier barrel refillable bag with fragrance in China. During the past two years, we have introduced advanced equipment and technology into our factory. Please be free to buy our cheap products made in China.
700ml Moisure Absorber Dehumifier Barrel Refillable bag with Fragrance
| Product Name | Refillable moisture absorber barrel |
| Product size | 10*20*4cm |
| Capacity | 700ml |
| Net Weight | 351.5g |
| Application | Wardrobe/Toilet/Bedroom/Car |
| Shape | Solid |
| Warranty | 3 years in dry,cool and sealed conditions |
| odor type | Lavender, lemon, jasmine/Ocean |
| MOQ | 5000pcs |
| Model Number | cw6784 |




Hot Tags: 700ml moisure absorber dehumifier barrel refillable bag with fragrance, China, manufacturers, suppliers, factory, made in China, cheap
